Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MOVE IN

Посредување во промет со недвижен имот

ул. Никола Тесла бр. 22/2-6

Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 664

Beautiful two bedroom apartment for rent

600 ЕУР /месечно

Dvosoben stan vo Hrom

80 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации