Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop Asus nov

9 000 MKD

Shitet nga: asus 06 Maj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam nov lap top kompjuter asus so instaliran operativen sistem.Dobien nov pred eden mesec.Kupen vo Neptun 15000 den.
Leaflet
Në fillim