Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Shk 11:44
Линк
Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Деловен простор во Ново Маало

380 EUR / muaj

22 Shk 21:26
Линк
Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam inventar za ugostitelski objekt -restoran


Sot 12:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman za kratok prestoj HS4a

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 12:06 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara pomosnik kuvar za vo kujna

Sot 12:06 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara kelner so iskustvo

Sot 11:56 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara gotvach so iskustvo

Sot 11:56 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara skaradzija so iskistvo

Sot 11:06 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Cistenje sut podrumi garazi

Sot 10:56
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Sot 10:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan vo gradski zid vo centar 147 m2

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:35 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Prevoz kombe selidbi skopje

Sot 10:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се издава модерен двособен стан во Центар

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 10:06 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 09:46
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:26 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje krsenje isfrlanje sut

Sot 09:26
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno namesten stan

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkup  ·  Centar

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:18 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам неувезена FACELIFT TOYOTA COROLLA 1.4 D4D 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 08:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:28 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stanovi vo gradba na Vodno

1 790 MKD

Numri i dhomave: 4
Sot 08:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:35 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Centar

Secenje beton rusenje zidovi

Sot 00:18 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam pegla philips 800 denari

800 MKD

Dje 23:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 22:35 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Dje 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава Golf 5 TDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Dje 20:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Gumi za Range rover sport

500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione