Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS4

18 000 MKD

Shitet nga: Vlatko 20 Qer 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Se prodava ps4 skoro novo so devet igri
Leaflet
Në fillim