Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Shk 13:48
Линк
Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Професор по албански јазик

Dje 11:07
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Shk 10:00
Линк
Shitore Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Baterii i adapteri za laptop

1 599 MKD Намалена цена


Sot 00:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:39 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Karposh

Продажба

Dje 21:56 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава стан на одлична локација-Карпош 1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:48 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Издавам наместен стан 50м2 во Карпош 3

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 20:48 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Iskop racno iskop so bager

Dje 19:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava namesten stan vo Karpos Skopje

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:18 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje sut podrumi dvorovi

Dje 19:05 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Xiaomi Redmi note 11s

11 000 MKD

Dje 18:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 18:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

маса и столици

Dje 17:56 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Karposh

теписи

Dje 17:54 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

фрижидер за длабоко

Dje 17:53 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava maxi cozi kolicka, krevetce i letna kolicka

Dje 17:52 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

електричен шпорет

Dje 17:44 Artikuj për koleksion  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavaat povekje predmeti

Dje 17:37 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava kosilka za treva i elektricna pila za ziva ograda

Dje 16:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES E250 CDI 4 MATIC 14 GOD FULL

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL.CORSA.1.3.CDTI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

Mijalnik so cesma

2 000 MKD

Dje 15:38 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава стан во Козле

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:35
Линк
Vetura  ·  Lexus  ·  RX 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Lexux RX 450H

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES A 180 CDI 109 KS 6 BRZINI REG 09 2024 MAX SOCUVAN

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 15:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 15:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kozle Germanska ambasada 90m2 4-soben

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 15:15
Линк
Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam motorcinja so creva komplet

200 EUR

Dje 15:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:22 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw 116 D 2014 full servis sacuvana max nova

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva nova kuka od 100m2 vo Taftalidze

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 14:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Vwolkswagen golf 6 1.6tdi dizel bluemotion

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva stan kaj City Mall od 100m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:10 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 12:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 57m2 so dve spalni vo Karposh 1

126 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 86m2 vo Taftalidze 1

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 54m2 vo Kozle

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 59m2 vo Karposh 4

89 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione