Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alcatel nekoristen nov

8 000 MKD

Shitet nga: Dime 22 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Alcatel Idol 3 (4.7)

Nov,nekoristen, bez garancija
Leaflet
Në fillim