Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 18:27
Линк
Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pekara vrabotuva pekar i prodavacka

10 Pri 16:30
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кожна гарнитура

33 000 MKD


Sot 12:29 Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Otkup na avtomobili i dzipovi na mk tablici

Online
Sot 11:58 Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Honda Accord 2.0 Vtec

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

gotovi stanovi vo hrom

Numri i dhomave: 3
Sot 09:35 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava graficka karta

8 000 MKD

Sot 08:53 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov1

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Otkup na novi i polovni mobilni telefoni

Sot 00:19 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Niva od 2924m2 vo Volkovo

Dje 23:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Sprat od kuka, dvor, mini kuka i magacin vo Gjorce

134 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Dje 22:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW E92

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:33 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 6 dizel 1.6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Стан во Ѓорче

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:59 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Opel Corsa D CDTI

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ХРОМ

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:46 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Semerinzi za pumpi Inotek

900 MKD Намалена цена

Dje 12:44 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SET alat Inotek alati

9 000 MKD

Dje 12:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

namesten stan vo gjorce petrov

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:22 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

300 EUR / muaj

Dje 08:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Stan vo gradba 75m2 vo Gorce Petrov na glavna ulica

1 270 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 08:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nov moderen stan so posebna spalna vo Porta Vlae

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 06:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 06:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
11 Pri 22:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes-Benz C180 W205

22 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 21:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVA LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

330 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Pri 20:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

BMW 320d E46 FaceLift 03/04

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 20:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel CORSA 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 20:14 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Pri 19:12 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 19:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat drustva na pceli so langstroth ramki

11 Pri 17:41 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  OnePlus  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OnePlus 9 8/128GB

17 000 MKD

11 Pri 16:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Motokultivator Labin Progres 9 ks SO Freza I BRAZDER

900 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 16:39 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Stan vo individualna kuka

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
11 Pri 15:20 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Rusenje krsenje secenje beton zidovi

11 Pri 14:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Aprilia 125cc 2006g

2 500 EUR Намалена цена

11 Pri 14:26 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2007g

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Trosoben stan vo Gjorce Petrov kaj Stadionot

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 7 dizel 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione