Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iPhone 4 16g kako nov JAILBREAK

130 EUR

Shitet nga: Jovan 10 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Modeli
iPhone 4
telefonot e kupen nov od Amerika pred 2 godini , napraven e jailbreak i moze od cydia da se spusta so saka.Vo telefonot e instalirana NAVIGACIJA za cela Evropa i e profi za patuvanje.
Leaflet
Në fillim