Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:59
Линк
Banesa , Ohër

Stan vo Ohrid Pitu Guli 110m2

170 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
15 Sht 13:20
Линк
Shitorja Vetura , Ohër

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

20 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Sht 16:16
Линк
Vetura , Ohër

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:18 Dhoma , Ohër

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 MKD / ditë

Sot 18:51 Banesa , Ohër

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Ohrid

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 18:01 Dhoma , Ohër

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

Sot 15:40 Shitorja Vetura , Ohër

BMW 530D 2011

17 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:34 Shtëpi , Ohër

Apartments Lavo smestuvanje vo Ohridska Carsija so parking

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 15:33 Shitorja Vetura , Ohër

SEAT LEON FR 2.0 TDI (150 Hp) start/stop

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:30 Vetura , Ohër

Mercedes-Benz GL 320

11 800 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Banesa , Ohër

Stan vo Ohrid Pitu Guli 110m2

170 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:59 Banesa , Ohër

Stan vo Ohrid Pitu Guli 110m2

170 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 08:45 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Sot 08:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Numri i dhomave: 10
Sot 08:44 Agjent për shitje të pronës Dhoma , Ohër

Studio vo centarot na Ohrid

790 MKD / ditë

Sot 08:44 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Kamelija garaza 14m2 Biljanini izvori

5 900 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1
Dje 19:42 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Kamelija Stan 50m2.Bil.Izvori,zavrsna faza na gradba

1 250 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 18:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Ohër

Vila & Аpartmani Cityview Оhrid

33 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:27 Dhoma , Ohër

Se izdavaat studija apartmani vo Centar

Dje 16:45 Shitorja Vetura , Ohër

Skoda Yeti 1.6 TDI Greenline

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 16:12 Banesa , Ohër

Stan za Izdavajne

220 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 14:35 Banesa , Ohër

Stan za Izdavajne

Numri i dhomave: 2
Dje 14:33 Banesa , Ohër

Se izdava renoviran stan

4 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Kapital apartman vo Ohrid na kej Makedonija 34m2

79 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1
Dje 13:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Sanrajs stan 35m2 na visoko prizemje vo strog centar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:07 Vetura , Ohër

SE PRODAVA SEAT CORDOBA

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Ohër

Kapital kuka so dvor i pogled na ezero vo Cekostina

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 13:05 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Kapital ekskluzivno trosoben stan dupleks od 102m2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 12:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Sanrajs stan 69m2 na 4 kat jug vo naselba H.Uzunov

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 01:36 Banesa , Ohër

Целосно реновиран стан во Охрид

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 01:36 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ohër

Se prodava Bmw R1200GsAdv

9 600 EUR

Viti: 2008

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione