Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ohër

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 22:26
Линк
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
08 Pri 11:39
Линк
Banesa  ·  Ohër

Стан во Охрид

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Pri 10:10
Линк
Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Ohër

De Lux Apartmani vo strog centar Ohrid

7 EUR / ditë


Sot 22:51
Линк
Banesa  ·  Ohër

Stan Ohrid centar

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Vila& Аpartmani Cityview Оhrid

33 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 21:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа 100м2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 21:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

se prodava stan

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:49 Shtëpi  ·  Ohër

Prekrasna kuka vo edna od najdobrite lokacii vo Ohrid

149 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 180
Sot 20:38 Banesa  ·  Ohër

SE IZDAVA STAN VO OHRID

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Dukjan (adaptiran vo stan)100 met.od Pazar,40m2

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija stan 57m2,Centar -Kosista,3 kat

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija Nov stan 103m2, Ezerski lozja,100m od ezero

750 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sot 18:51 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ohër

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Dhoma  ·  Ohër

Se izdavaat apatmani vo centar na Ohrid

Sot 15:51 Banesa  ·  Ohër

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 14:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Suzuki  ·  Boulevard  ·  Ohër

2009 Suzuki boulevard c50

7 000 EUR

Sot 14:34 Dhoma  ·  Ohër

Se iznajmuvaat sobi so sopstveno kupatilo

Sot 14:10
Линк
Banesa  ·  Ohër

the most beautiful apartment

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Numri i dhomave: 10
Sot 13:54 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Ohër

AGH Elite Apartments & Studios

890 MKD / ditë

Sot 13:44
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Ohër

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3

350 EUR Намалена цена

Sot 13:43
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Ohër

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3

350 EUR Намалена цена

Sot 13:19 Banesa  ·  Ohër

Apartmani Ohrid

Numri i dhomave: 2
Sot 12:15 Vila  ·  Ohër

Samostojna vikendica na 100m od ezero

Sot 12:12 Dhoma  ·  Ohër

Apartmani vo Ljubanista na 100m od ezero

Sot 12:04 Shtëpi  ·  Ohër

Luksuzna Kuka So Pogled Na Ezeroto I Ohrid

385 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:02
Линк
Banesa  ·  Ohër

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД 54 м2 КАЈ БОЛНИЦАТА

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:14 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Ohër

Apartmani Ristoski

Sot 10:09
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 10:00
Линк
Banesa  ·  Ohër

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 09:59
Линк
Banesa  ·  Ohër

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

Numri i dhomave: 2
Sot 09:46 Banesa  ·  Ohër

PREKRASEN STAN ZA SITE VASI POTREBI

Numri i dhomave: 3
Sot 08:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Agencija Juris kuka vo Ohrid

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 08:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:34 Banesa  ·  Ohër

Se izdava renoviran stan

4 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:36 Dhoma  ·  Ohër

Апартмани Охрид Apartmani Ohrid

25 EUR / muaj

Dje 22:34 Dhoma  ·  Ohër

Апартмани Охрид Apartmani Ohrid

Dje 21:27 Dhoma  ·  Ohër

Apartmani i studia vo Ljubanista

1 MKD / ditë

Dje 20:44 Banesa  ·  Ohër

Продавам стан

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione