Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROMOCIJA IPHONE 4 32GB NEVERLOCK

4 500 MKD

8 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 30 Mar 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
iPhone 4
TELEFONITE SE MALKU KORISTENI
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
LENOVO S60 KAKO NOVO 5 000 MKD
SAMSUNG GALAXY NOTE 10 BUKVALNO NOV 379 EUR
HUAWEI MATE 10LITE KAKO NOV DUAL SIM 120 EUR
PROMOCIJA SAMSUNG GALAXY S4 ACTIVE  80 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione