Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Shk 07:43
Link:
Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Shkup

HONDA CIVIC 1.5 VTEC TURBO 182KS SPORT PLUS 33.000KM!!

26 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 13:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkup

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

9 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava stan 56m2 vo naselba Dame Gruev Skopje

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodavaat novi stanovi 30м2 , 61м2 vo Kozle

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 30
Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartman za kratoj prestoj Park Skopje Tim 2

150 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:16 Banesa  ·  Shkup

Се продава нов стан

1 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 10:00 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:58 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX 2011gAvto Niki

5 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:58 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Kupuvam Otkup na sekakvi vozila

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:18 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 35TDI 2.0 150 KS FACELIFT ULTRA -2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 08:31 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup

PORSCHE GAYENNE (PLATINIUM)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:40 Vetura  ·  Volvo  ·  S70  ·  Shkup

VOLVO S70

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione