Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iphone 7 128gb silver

8 000 MKD

Shitet nga: Dace 05 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Modeli
iPhone 7
Tel.e odlicno socuvan kako nov Original polnac i kabel si kutija, staveno nova baterija Battery health 100% drzi dosta solidno Cena 8000 fiksna .
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione