Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Veles

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:15
Линк
Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Veles

MED PCELIN DOMASEN

600 MKD

18 Shk 19:28
Линк
Shtëpi  ·  Veles

Се продава куќа за две семејства

Numri i dhomave: 9

Sot 10:39 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Veles

Seat Leon 1.6tdi 2016 style navi

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:37 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Veles

Xiaomi Redmi Note 11 PRO 5G

12 000 MKD

Dje 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Veles

FIAT 500L 1.3 MultiJet-2013g

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:15 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Veles

MED PCELIN DOMASEN

600 MKD

23 Shk 20:34 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Scania  ·  R 410  ·  Veles

Scania R410

21 000 EUR

23 Shk 18:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Veles

Половен мебел

23 Shk 17:37 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Veles

kuce akita

300 EUR

23 Shk 16:56 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Veles

Peugeot 508 2.0 Bluehdi 163ks avtomat F1 8br 2019

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 23:32 Banesa  ·  Veles

Издавам комплетно наместен стан

24 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Shk 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Veles

FORD FUSION 1.6TDCI 2009g.

39 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 09:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Veles

VW CADDY Ladilnik-Frigo-2012g-102ks

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 09:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Veles

CITROEN C4 1,6 HDI 2013 COLLECTION - A.C.AVTO ALEX

7 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 08:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Veles

KIA CEED 1,4 CRDI - 2013 - A.C. AVTO ALEX

7 980 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 08:59 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Veles

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

9 690 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Veles

SKODA YETI 2.0tdi-4x4-NAVI-PANORAMA

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 08:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Veles

MERCEDES BENZ C180d 2019 AVANTGARDE-FULL LED

24 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 08:17 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Veles

Peugeot 2008 1.6 e-hdi allure 2015 navi

9 600 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 01:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Veles

Yamaha Raider 1900cc

15 500 EUR

21 Shk 10:34 Të tjera  ·  Veles

KOGEL PRIKOLKA

8 000 EUR

21 Shk 08:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Veles

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AC Avto Alex Veles

4 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

OPEL ASTRA 1,7 CDTI COSMO-2010-A.C. Avto Alex Veles

5 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Veles

FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - 7 SED. - A.C. AVTO ALEX -

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VOLKSWAGEN GOLF 6 VI 2.0TDI

69 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VOLKSWAGEN GOLF V 5 1.9TDI

54 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 15:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Veles

BMW 120 D

79 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:19 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Veles

Citroen DS3 1.6i-TNG-SPORT-2013g

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Veles

Toyota Auris 1.6d4d-2015g-KAMERA

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 09:58 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Veles

BMW 740 d xDrive M Paket Sport G11

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 08:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Veles

FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010 AC Avto Alex Veles

4 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 08:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Veles

CITROEN C3 1,4 HDI 2014 - AC Avto Alex Veles MODIFICIRAN

5 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 08:31 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Veles

FIAT GRANDE PUNTO 1,4 - A.C.AVTO ALEX VELES

3 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 17:29 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

OPEL ASTRA J 2010 1.4

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 17:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Veles

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

54 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 17:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

OPEL ASTRA 2010 1.4 95ks

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 16:18 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Veles

Se prodava Hamachi reg. do 09.2024 info na tel. 078/446-415

18 Shk 19:35 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Veles

AirPods Max - Space Gray

27 000 MKD

18 Shk 19:28 Shtëpi  ·  Veles

Се продава куќа за две семејства

Numri i dhomave: 9
18 Shk 15:41 Banesa  ·  Veles

Стан/реновиран

12 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Shk 15:23 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Veles

OPEL MERIVA 1.3CDTI FACELIFT 2008g.12m.FULL

3 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 12:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Veles

VW PASSAT 2.0tdi-2008g-DSG 140 ks-HIGHLINE

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Veles

AUDI A3 1.6tdi-90ks-2010g-FACELIFT-LED

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 18:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Veles  ·  Çashkë

Opel Corsa / Опел Корса 1.2 бензин 2011 год.

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 08:22 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Veles

OPEL MOKKA 1.7cdti- 2014g-COSMO-ODLICNA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 08:05 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Veles

HYUNDAI ix35 4x4 2.0crdi-INVENTIVE

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione