Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Veles

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Qer 14:05
Линк
,

Range Rover Sport 3.6 2008

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:00 ,

Se izdava stan 40q Veles

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:36 ,

Hyundai Coupe 2.7 V6

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:04 Shitorja ,

Toyota RAV 4 4WD 2.2 D-4D

6 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:44 ,

Opel Astra

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 18:16 ,

Se prodava LEXUS RX450H

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 17:34 Shitorja ,

Punto Evo 1.3 mjet 90ks 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 15:15 ,

Opel Astra registrirana do Dekemvri

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 14:05
Линк
,

Range Rover Sport 3.6 2008

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 13:33 ,

Mercedes - Benz E 220 CDI 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 08:54 ,

BMW 320D stransko

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 07:49 ,

Kutre majka e zagarka

500 MKD

27 Qer 07:49 ,

Sprat od kuka vo nas Otovica

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Qer 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:56
Линк
,

Citroen C3 Pluriel

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 09:59 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 SDI 51kw 2008 klima navi

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 07:52 Shitorja ,

Peugeot 1007 1.4hdi

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 07:51 Shitorja ,

Alfa Romeo gt 1.9jtd

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 07:51 Shitorja ,

BMW X3 3.0 2006

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 07:51 Shitorja ,

Smart ForTwo 2001 dizel

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 08:05 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 CDI avangard redizajn 2011

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 08:04 Shitorja ,

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 08:04 Shitorja ,

VW Touran 2.0tdi 2014 dsg

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 08:03 Shitorja ,

Audi A3 2.0tdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 08:03 Shitorja ,

VW Golf GT 2.0TDI 170ks

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 15:24 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008g Eco Flex odlicna

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione