Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

poloven kako nov

380 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: planetmobil veles 14 Dhj 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Modeli
iPhone X
telefonot e so orginalno pakuvanje vo extra sostojba kako nov za evropski pazar
planetmobil veles
070216517
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione