Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HTC DESIRE 310

50 EUR

Shitet nga: Vlatko 04 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
HTC
Продавам екстра зачуван телефон HTC Desire 310.Со маска и заштитна фолија.Цената е 50€.
Në fillim