Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei Y5 2019

4 000 MKD

Shitet nga: Agim 26 Mar 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhuesi
Huawei
Modeli
Y5
Mnogu malku koristen kako nov
Leaflet
Në fillim