Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Shk 18:47
Линк
Makina dhe Vegla  ·  Gostivar

Masina za Mrezi+Zelezo

1 MKD

12 Shk 15:35
Линк
Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Gostivar

SHiTET OBjEKT 1256-m2 GV-TE

570 000 EUR


Sot 07:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Prodažba na placevi za visoka gradba A2

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:57
Линк
Banesa  ·  Gostivar

Se izdava stan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 21:41 Banesa  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Adora's Apartment - Mavrovo for Rent

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 19:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Stan 76m2 i 6 m2 pomosni prostoriiI

53 500 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Shk 21:03 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Germanski ovcar

500 EUR Намалена цена

21 Shk 19:39 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gostivar

BMW X5 30d xDrive M-Paket

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 12:28
Линк
Vila  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

ATRAKTIVEN PLAC LEUNOVO

20 Shk 23:32
Линк
Banesa  ·  Gostivar

Se iznajmuva stan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Shk 22:57
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 21:37 Shtëpi  ·  Gostivar

Shitet shtepi ne Banjica

Numri i dhomave: 5
20 Shk 19:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

STAN SO PREKRASEN POGLED I LOKACIJA VO GOSTIVAR

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Shk 13:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 1.9 TDI 131 PS HIGHLINE AVTOMATIK EXTRA

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 11:16 Banesa  ·  Gostivar

Stan 60m2 - Maleardi

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
19 Shk 18:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Gostivar

Prskalka

250 EUR

19 Shk 18:03 Të tjera  ·  Gostivar

Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY

2 300 MKD

19 Shk 17:57 Të tjera  ·  Gostivar

Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

1 300 MKD

19 Shk 17:38 Të tjera  ·  Gostivar

Tegli so kapak

20 MKD

19 Shk 17:14 Banesa  ·  Gostivar

NOV STAN OD 86 KAT 5

Numri i dhomave: 3
19 Shk 16:27 Banesa  ·  Gostivar

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

Numri i dhomave: 4
19 Shk 15:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gostivar

Shtepine ne qender te Gostivarit ne tre banesa

125 000 EUR

Numri i dhomave: 10
19 Shk 15:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Agencija Top-Point MG shitet banesa 65 m/2

58 500 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
19 Shk 11:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gostivar

Agencija Top Point MG

Numri i dhomave: 5
18 Shk 21:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gostivar

Opel Corsa

13 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Shk 14:24
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Gostivar

CITROEN C4 GRAND PICASO AVTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 22:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

BANDASI ZA BMW DIM 205/55R16

250 EUR

17 Shk 22:21 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 13:59 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Gostivar

Inventar za Pizzeria

800 EUR

17 Shk 13:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

VW Polo HIGHLINE 2003 1.4 full Prv Gazda

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gostivar

Garnitura 2 troset 1 fotelja

700 EUR

17 Shk 10:31 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Gostivar

Objektiv za Nikon, Tamron SP24-70 G2

650 EUR

17 Shk 09:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Плац за изградба на објект

140 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione