Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gostivar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gostivar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gostivar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 11:51
Линк
Shtëpi  ·  Gostivar

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI ALi BABA

Numri i dhomave: 4
Sot 00:01
Линк
Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Drobalica za otpad

1 EUR

08 Pri 11:32
Линк
Banesa  ·  Gostivar

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 00:01 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Gostivar

Drobalica za otpad

1 EUR

Dje 23:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT (B8) 2.0 TDI VIRTUAL COCKPIT UVOZ OD SVJCARIA

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 5 1.6 FSI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 Banesa  ·  Gostivar

Se iznajmuva stan, od denes vednas vselliv!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:50 Banesa  ·  Gostivar

Se prodava stan na prviot sprat.

Numri i dhomave: 4
Dje 13:45 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Gostivar

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 EUR

Dje 08:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gostivar

Kuka vo centar na Gostivar ul.Tode Bogdanoski

360 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 08:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Lux stanovi vo nova zgrada kuka vo Gostivar

700 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 08:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gostivar

Se prodava kukja vo Dutlok, na glavna ulica

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Pri 23:12 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Gostivar

SKODA RAPID 1.6 TDI DSG 110.000 KM UVOZ OD SVAJCARIA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 23:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Gostivar

AUDI Q3 2.0 TDI S_TRONIK QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 23:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Gostivar

AUDI A1 SPORTBACK 1.6 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 23:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Gostivar

CITROEN C4 CACTUS 1.6 HDI UVOZ OD SVAJCARIA

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 23:10 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gostivar

BMW X1 2.0d x-drive avtomat uvoz od Svajcarija

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 23:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gostivar

VW POLO CROSS 1.2 TSI DSG UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 23:09 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gostivar

SEAT LEON 1.6 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVJCARIA

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 22:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gostivar

ORGINALNI BANDASI ZA BMW DIM 225/50R17

550 EUR

14 Pri 19:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Gostivar

Sip roto 135 Slovenia

1 200 EUR

14 Pri 18:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Gostivar

Seno sobiracka i vrtacka

1 000 EUR

13 Pri 20:36
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 17:25 Banesa  ·  Gostivar

Jepet banes me qira

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
12 Pri 15:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Gostivar

Гарнитура

55 000 MKD

12 Pri 11:32 Banesa  ·  Gostivar

Se iznajmuva kompletno opremen dvosoben stan

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 20:01 Vila  ·  Gostivar

Shtepi per shitje

85 000 EUR

11 Pri 15:24 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  johnway  ·  Gostivar

Hamachi Darkness 4t 50cc

1 100 EUR

11 Pri 11:51 Shitore Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gostivar

Deloven prostor

11 Pri 10:21 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Gostivar

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

120 EUR

11 Pri 09:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gostivar

PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 BENZIN

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 22:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Gostivar

Mercedes A 180 Avtomatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 11:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW Passat B6 2.0TDI 8v full servis

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 00:57 Shtëpi  ·  Gostivar

Kuka so plac od 450 m2

240 000 EUR

Numri i dhomave: 8
09 Pri 18:37 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gostivar

Audi A6 3.0 quattro

13 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 18:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Gostivar

Vespa 300 GTS model 6 giorni limited 2021

6 500 EUR

09 Pri 16:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Се продава стан во Гостивар

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Pri 15:35 Banesa  ·  Gostivar

Prodavam stan so ili bez enterijer - po dogovor

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
09 Pri 12:52 Banesa  ·  Gostivar

Se izdava stan vo Gostivar kaj Sparkase banka

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gostivar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione