Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Huawei Y6 2017

5 000 MKD

Shitet nga: bojan Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Huawei
Modeli
Y6
telefonot e kako nov ima edna godina garancija cenata e fiksna
Leaflet
Në fillim