Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prilep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:20
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 22:49
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Prilep

Mercedes-AMG CLS63

36 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
14 Pri 16:37
Линк
Кafshët e fermave  ·  Prilep

Пчелни семејства


Dje 22:49
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Prilep

Mercedes-AMG CLS63

36 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 22:12 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан во Димо Наредникот

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Niva vo naselba Varos vo Prilep

2 EUR

Dje 14:20
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Pri 16:37
Линк
Кafshët e fermave  ·  Prilep

Пчелни семејства

14 Pri 00:49 Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Prilep

Kia Rio 2023god. Ne cela godina stara 5000km!

16 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 19:19 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prilep

BMW 530e

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 14:05 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Prilep vo odlicna sostojba

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
13 Pri 11:34
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prilep

se prodava Golf 5 United

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 00:35 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Prilep

Renault Captur 2022god. so 27.000km!

20 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 18:32 Shtëpi  ·  Prilep

Vseliva kuka od 300m2 so 10000m2 dvor

Numri i dhomave: 10
11 Pri 20:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Се продава нива

09 Pri 20:27
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prilep

se prodava Golf 5 United

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:23
Линк
Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Prilep

SE IZDAVA DUKAN VO STARA CARSIJA

07 Pri 12:58
Линк
Vetura  ·  Lexus  ·  Друг модел  ·  Prilep

Lexus RX450h President

41 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 12:40 Vila  ·  Prilep

Vikendicka so lozje ovostarnik i bavca

18 000 EUR

07 Pri 11:51 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Garelli  ·  Prilep

Garelli XO 50 - 2T

800 EUR

06 Pri 03:26 Të tjera  ·  Prilep

Odgleduvajne rasadi

05 Pri 18:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prilep

Barkod skeneri / citaci

4 999 MKD

04 Pri 19:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prilep

Opel Astra 1.7 cdti

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 11:16
Линк
Shtëpi  ·  Prilep

Se prodava TIPSKA kuka cena 145 000 evra

145 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione