Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lenovo K5

80 EUR

Shitet nga: Саше 18 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Vibe K5
Lenovo K5, работи на сите мрежи, комплет со сите додатоци, сеуште под гаранција
Саше
070232047
Leaflet
Në fillim