Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F 64GB Maple Gold

31 000 MKD

Shitet nga: Katerina 12 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Se prodava NOV Samsung Galaxy Note 8 SM-N950F Maple Gold 64GB Memory 6GB RAM, kupen od VIP so 2 godini garancija.
Samo otvoren, ne koristen.
Za cenata moze da se pregovara.
Katerina
070717567
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione