Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Elektronika | Telefona celular | Samsung

A03 , 1
A20e , 20
A41 , 13
Drug model , 323
E1170 , 8
Galaxij6 , 5
Galaxy A10 , 32
Galaxy A12 , 64
Galaxy A14 , 32
Galaxy A20 , 21
Galaxy A21 , 11
Galaxy A23 , 11
Galaxy A3 , 97
Galaxy A30 , 10
Galaxy A31 , 19
Galaxy A32 , 61
Galaxy A33 , 26
Galaxy A34 , 18
Galaxy A40 , 50
Galaxy A41 , 15
Galaxy A5 , 266
Galaxy A50 , 49
Galaxy A51 , 61
Galaxy A52 , 29
Galaxy A53 , 37
Galaxy A54 , 33
Galaxy A6 , 60
Galaxy A7 , 70
Galaxy A70 , 39
Galaxy A71 , 66
Galaxy A72 , 16
Galaxy A8 , 65
Galaxy A8+ , 10
Galaxy A80 , 13
Galaxy A9 , 18
Galaxy C5 , 7
Galaxy C7 , 4
Galaxy J1 , 18
Galaxy J2 , 8
Galaxy J3 , 219
Galaxy J4 , 12
Galaxy J5 , 306
Galaxy J6 , 63
Galaxy J7 , 101
Galaxy J8 , 2
Galaxy S10 , 60
Galaxy S20 , 21
Galaxy S21 , 127
Galaxy S22 , 62
Galaxy S23 , 46
Galaxy S5 , 278
Galaxy S6 , 191
Galaxy S7 , 102
Galaxy S8 , 147
Galaxy S8+ , 66
Galaxy S9 , 88
Galaxy S9+ , 77

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 08:43
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Tetovë

Se prodava Samsung Galaxy S20 i Galaxy watch active2

16 000 MKD


Dje 16:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam Samsung A32 kako nov

8 000 MKD

Dje 13:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung S23 128/8GB-Nov Neaktiviran bez kutia- 24M.Garancija

499 EUR

Dje 13:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung S22 128/8GB-Nov Neaktiviran bez kutia- 24M.Garancija

399 EUR

Dje 12:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung A53 5G 128/6GB - Novi Od Operator - 24M.Garancija

219 EUR

Dje 12:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung A53 5G 128/6GB - Novi od Operator - 24M.Garancija

219 EUR

Dje 08:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S24  ·  Shkup  ·  Karposh

SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA BLACK 12/256

950 EUR

16 Pri 22:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Shkup  ·  Karposh

SAMSUNG GALAXY S23 BLACK 8/128

530 EUR

16 Pri 19:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung A25 5G

13 200 MKD

16 Pri 15:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Gostivar

Se prodava samsung fold 3 cena po dogovor mozhe i zamena

1 MKD

15 Pri 17:27 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup

SAMSUNG S22

280 MKD Намалена цена

15 Pri 17:27 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Shkup

SAMSUNG S20

12 000 MKD

15 Pri 14:15 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Shkup  ·  Butel

SAMSUNG A32 KORISTEN STAKLO KAKO NOV TOP CENA

4 700 MKD

15 Pri 13:44
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Ohër

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3

350 EUR Намалена цена

15 Pri 12:51 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S24  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S24 8/128gb NOV 2god.garanc.Telekom.MK

659 EUR

15 Pri 12:45 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy S23 8/128 so 20 meseci A1.MK garancija

460 EUR Намалена цена

15 Pri 12:42 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy A15 4/128gb nov 2god. garanc.A1.MK

150 EUR Намалена цена

15 Pri 11:51 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Galaxy A14 black Nov 64/4Gb so 24m Garancija

7 190 MKD Намалена цена

14 Pri 13:38 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Shkup

SAMSUNG A25 5g NOV

12 000 MKD

14 Pri 11:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СОВРШЕН!!

9 000 MKD

13 Pri 15:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Tetovë

Samsung s23 plus Kako novo

470 EUR

13 Pri 11:24 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung A55 5G Black Nov 8/128Gb so 24m Garancija

20 990 MKD

13 Pri 08:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Tetovë

Se prodava Samsung Galaxy S20 i Galaxy watch active2

16 000 MKD

11 Pri 20:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Samsung Galaxy S21 5G

13 000 MKD

11 Pri 20:33
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov neotpakuvan A55

22 000 MKD

11 Pri 18:02 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Shkup

SAMSUNG A33 5g

8 500 MKD

11 Pri 10:21 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung F54 5G Blue Nov 108Mp 256gb/8Gb ram 6000mAh

19 990 MKD

10 Pri 15:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup

Samsung Galaxy A22 5G

5 000 MKD

10 Pri 14:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22 5G  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam samsung galaksi A22

6 000 MKD

10 Pri 09:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A52s  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Samasung A52S 5G

8 000 MKD

09 Pri 05:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A9  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung galaxy A90 5G kako NOV - prv gazda

150 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione