Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Xperia T3

6 000 MKD

8 500 MKD

Shitet nga: Мартин 28 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Се продава една година стар Т3 купен од Т-мобиле, во добра состојба е моб може да се види и проба во секое време. Со моб. давам и две гумени маски проѕирна и светло плава, и комплетното пакување кое што си доаѓа со телефонот. Има некои мали гребаници и оштетувања на задниот дел од моб а предната страна е џам. цената е фиксна
Тука можете да ги погледнете техничките карактеристики на мобилниот
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t3-6408.php
Мартин
071322143
Në fillim