Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:44
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, ZELEN KARTON, FULL OPREMA

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 2.0 FR 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:23
Линк
Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAGACIN SO GOLEM DVOR I KANCELARII ZA IZDAVANJE

3 500 EUR / muaj


Sot 12:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Атрактивен стан за издавање

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:36
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 2.0 FR 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti COSMO-95KS-2011g.``162.604km`` so SONCEV KROV

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:30 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti - 95KS -ECO FLEX- 2011g. - 157.208km SERVISNA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ТРОСОБЕН СТАН СО ДВОР

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:26 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW X5 M

31 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:09 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 MKD Намалена цена

Sot 01:25 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Одлична локација !!!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:55
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се изнајмува стан на Стара Рампа, близу до Центар

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 21:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Medicinski krevet

28 000 MKD

Dje 20:05 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Polar Eskimo 20"  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Velosiped detski

5 500 MKD

Dje 19:55 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gumi letni solidni x 2

3 000 MKD

Dje 19:53 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mobilen telefon

1 200 MKD Намалена цена

Dje 17:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Fiat Punto

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:53 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Secenje armiran beton

Dje 16:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes A-Class 180CDi 109hp 2007g AUTOMATIC

5 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:42
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodazba na stanovi

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:49
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.4TDl BlueMotion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:22 Shërbime  ·  Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Часови по математика

500 MKD

Dje 13:17
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tiguan

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:56 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Издавам наместен двособен стан во Кисела Вода

189 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:46 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW iX xDrive 50 (523KS electro + 111,5kWh baterija)

96 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2,5
Dje 10:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, ZELEN KARTON, FULL OPREMA

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:04 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 1,6BLUEHDI 120KS 2015G 6BRZINI NAVI LED KLIMA

6 690 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Niva pogodna za gradba

35 EUR

Dje 09:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Shk 23:22 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

spliter ASUS 5 port internet

800 MKD

23 Shk 23:14 Telefon fiks  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

telefon so sekretarka PHILLIPS

600 MKD

23 Shk 21:54
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 Allroad

1 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stanovi vo gradba vo Kisela Voda D. H. Dimov- kredit 3.75%

1 350 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 21:13 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

СЕ ПРОДАВА SEAT IBIZA 2014 FR TSi

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW-08 god PERFEKTEN

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 20:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

СЕ ПРОДАВА СТАН

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione