Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony Xperia tipo

1 000 MKD

Shitet nga: Blagojce.ristovski 18 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Se prodava sony xperia tipo sochuvan
Blagojce.ristovski
078214555
Në fillim