Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRODAZBA I MONTAZA NA ALARM SISTEMI PARADOX

199 MKD

Shitet nga: MaTriX-Sistemi 18 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vrshime prodazba i montaza na sekakov vid na video nadzor i alarmi od renominiranite brendovi , HikVision, Sricam, Manta i PARADOX!

Imame najrazlicni kompleti na alarm sistemi Zicni i bezichni ( Wifi ) so senzori na dvizenje i senzori za na vrati i prozorci so direktna dojava na Vashiot mobilen telefon.
Vo zavisnost od Vashite potrebi ke Vi bide ponuden najdobriot izbor na alarm!

VRSHIME DOSTAVA I MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 077 731 283 MaTrix- Sistemi
Viber 077 731 283
MaTriX-Sistemi
077 731 283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione