Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Inverter transformator kola kamion kombe

2 000 MKD

Shitet nga: Goran 07 Nën 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Pajisje
Të tjera
Tri imam 2 300 w i edno 500 w , eden mesec koristeni 2000 denara edno za site tri moze dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione