Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavadar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kavadar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavadar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 09:26
Линк
Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Kavadar

Potrebni vozaci so E kat.za MK - BIH /HR

85 000 MKD

Sot 12:44
Линк
Banesa  ·  Kavadar

Stan vo Centar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Maj 19:33
Линк
Banesa  ·  Kavadar

Се издаваат наместени станови во центар на Кавадарци

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 13:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavadar

VW POLO 1.2TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00
Линк
Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Kavadar

Se iznajmuva dukjan vo Kavadarci

Sot 12:44 Banesa  ·  Kavadar

Stan vo Centar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:10 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Kavadar

BMW 118

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:18 Shtëpi  ·  Kavadar

Kuka na ul. Disanska / Куќа на ул. Дисанска

175 000 EUR

Numri i dhomave: 10
18 Maj 20:18 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Kavadar

Продавам Toyota Aygo

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 04:23
Линк
Shtëpi  ·  Kavadar

Kompletno namestena kukja na ekskluzivna lokacija

280 000 EUR

Numri i dhomave: 9
17 Maj 16:04 Shërbime  ·  Orë dhe Mësimdhënie  ·  Kavadar

Privatni casovi za deca od 1vo do 5to oddelenie

250 MKD

17 Maj 11:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Niva vo Kavadarci

17 Maj 11:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Niva vo Glisic

16 Maj 23:06 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Kavadar

JUNGHEINRICH TFG316

1 EUR

16 Maj 21:31 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Kavadar

JUNGHEINRICH TFG320

16 Maj 20:24 Banesa  ·  Kavadar

Стан во Кавадарци

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Maj 11:37 Banesa  ·  Kavadar

Se izdava ednosoben stan

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
15 Maj 23:02 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavadar

Се продава Audi A6 Quatro 3.0

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 14:13 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Kavadar

LS2 FF206 Advant kpa - Mat - Kako Nova!

125 EUR

15 Maj 13:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavadar

Vw tiguan 2.0 140hp bluemotion

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 09:03
Линк
Banesa  ·  Kavadar

Se iznajmuva stan

14 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Maj 14:58 Banesa  ·  Kavadar

Se izdava stan na super lokacija!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Maj 19:33
Линк
Banesa  ·  Kavadar

Се издаваат наместени станови во центар на Кавадарци

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Maj 17:47 Vetura  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Kavadar

Jeep Renegade 2020

24 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 13:39 Shtëpi  ·  Kavadar

Kuka na ul Slovenska vo Kavadarci

Numri i dhomave: 5
13 Maj 13:37 Makina dhe Vegla  ·  Kavadar

Tislerski masini

13 Maj 13:36 Makina dhe Vegla  ·  Kavadar

Prskalica Moravka so slovenska pumpa

13 Maj 13:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar  ·  Rosoman

Lozje od sortata smederevka

13 Maj 10:45
Линк
Makina për kamping  ·  Kavadar

Kamp prikolka Camper Dethlefes

1 500 EUR

12 Maj 17:55
Линк
Vetura  ·  Yugo  ·  Yugo 55  ·  Kavadar

Jugo

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavadar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione