Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavadar

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kavadar , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavadar ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 11:25
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:48
Линк
Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kavadar

Se iznajmuva dukan vo Kavadarci

24 Nën 13:15
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Atraktivno zemjiste


Dje 21:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kavadar

Opel Corsa 1.3cdti 2011

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:38 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Kavadar

Potrebni vozaci so E kat.za MK - TR

Dje 07:23 Banesa  ·  Kavadar

Se Prodava Stan

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Pri 21:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Lozje vo Ovcka Reka od 8800m2

16 Pri 21:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Niva sproti Hotel Feni

16 Pri 10:43 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kavadar

Cane Corso ( Kane Korso ) na prodazba

15 Pri 17:46 Banesa  ·  Kavadar

Се издава стан во Кавадарци

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
15 Pri 11:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Kavadar

Kombe Volkswagen Transporter 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 11:37 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Kavadar

Pecka za pici

1 900 EUR

14 Pri 08:02 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Се продава

1 EUR

13 Pri 14:23 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kavadar

Deloven prostor vo Kavadarci

12 Pri 11:28 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:25 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:17 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Друга марка  ·  Jonway  ·  Kavadar

Skuter JONWAY ZJ15 2022 R8

1 350 EUR

09 Pri 18:14 Të tjera  ·  Kavadar

Куќа за куче

2 500 MKD

09 Pri 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavadar

Golf 6

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:05 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Kavadar

Vitrini za slatki I sladoled

1 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavadar nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione