Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop za avtodijagnostika na Opel OP-COM

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Razno 20 Mar 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Pajisje
Të tjera
Prodavam laptop za avtodijagnostika na Opel vozila
Instaliran OP-COM na Srpski i Angliski jaziк.

Vo kompletot dobivate:
- Laptop;
-Dijagnosticki interfejs so USB kabel - OP-COM 2012;
- Instaliran softver OP-COM na Srpski i Angliski Jazik, zaedno so instalacionite fajlovi;
- Gratis: Programi AutoData i ETKA


Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Скопје Tregoje në hartë
070598026
Razno
VAG 409.1 Avtodijagnostika VW Audi Seat Skoda 15 EUR
Avtodijagnostika DELPHI DS150 0 MKD
NAJNOVO VAG VCDS 20.4 - VW Audi Seat Skoda 0 MKD
Kupuvam Kolicki Burago Maisto Welly Mondo 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione