Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ured za avtodijagnostika OBD2 AVTODIJAGNOSTIKA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Razno 10 Shk 21:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Pajisje
Të tjera
Универзален уред за ресетирање на грешки и дијагностика со OBD2 приклучок. Работи на сите возила со стандарден 16 пински OBD2 приклучок произведени после 1996 година. Практичен за употреба, не е потребно поврзување со компјутер.

Најефтини уреди за автодијагностика за сите типови на возила, контакт 070 598-026Samsung, Sony, Nokia, HTC, Toshiba, Neo, LG, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Скопје Tregoje në hartë
070598026
Razno
Adblue Ad Blue emulator euro 4 5 6 kamioni 0 MKD
BMW Scanner 1.4 BMW INPA USB Avtodijagnostika 0 MKD
Avtodijagnostika Fiat Ecu Scan 0 MKD
 AdBlue Emulator VOLVO IVECO SCANIA DAF MAN 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione