Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT 539

Shitet nga: трактор 22 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
IMT
Modeli
539
Се продава трактор во одлична состојба. Год на произ 1997 со 1430 раб часа.
трактор
072715779
Leaflet
Në fillim