Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAF XF 105.460 Euro 5

11 000 EUR

Shitet nga: Jasin 22 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Daf xf 105.460, godina 2008,
Retarder ,Klima, Frizider ,Tempomat ,Redovno servisiran
Leaflet
Në fillim