Vlekac so poluprikolka

Shitet nga: Марјан Пеливанов 07 Tet 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-46
Mercedes 1846, god.2007 so Schimtz poluprikolka 13,60,god.2007 so full oprema.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim