Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VIVARIO 2.0 DIZEL

6 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Domino Tim Car 23 Qer 14:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 90KS 2 390 EUR
VW GOLF 5 1.9TDI 105ks 4 290 EUR
OPEL MERIVA 1.7 DIZEL -04 2 490 EUR
AUDI A4 2.0TDI 140ks REGISTRIRANO 5 990 EUR
Oprema:
- SERVISNA KNIGA
- 2011;
- 189 000km;
- klima;
- centralna brava;
- dalecinsko zaklucuvanje;
- servo volan;
- 4x airbag;
- 2x elektricni prozori;
- elektricni retrovizori;
- 2 novi ZIMSKI gumi 16;
- NAPRAVEN GOLEM SERVIS 650EVRA
- CENA ZA FIRMI 6500+18DDV=7650EVRA
Voziloto e vo odlicna sostojba! LOKACIJA: kisela voda na samata raskrsnica so semafor pomegu bul.srbija i bul.boris trajkovski(prvomajska)
Domino Tim Car I AUTOUNO
Domino Tim Car
Продажба на автомобили половни
Vizitoni faqen e biznesit tonë
3Македонска Бригада- 42 Tregoje në hartë
078 201 660
Domino Tim Car
075 366 000
AUDI A4 2.0TDI 140ks REGISTRIRANO 5 990 EUR
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 90KS 2 390 EUR
AUDI A4 1.9 TDI 110KS -97 2 390 EUR
FORD FOCUS C-MAX 1.6 CDTI 3 990 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione