Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 11:01
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

KONTEJNERI KONTEJNER KUKJI VIKENDICI BARAKI GARAZI

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Pri 15:31
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава BMW E87 2007

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:46 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 3008 1.6hdi GT-line AutoMilano

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Фиат Панда 2019 со 41.000 км

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:16 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава

Sot 19:09 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano

10 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII Sportsvan 1.6tdi DSG AutoMilano

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:24
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

se izdava stan vo novo lisice

9 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 18:17 Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1,5dci 2008g Registr, 03/2025

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:51
Линк
Vetura  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Hyundai ix20

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam IPhone 13 128GB bez kutija

450 EUR

Sot 17:29 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 2008 Allure CROSSOVER 1.6 hdi 100H

13 499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:17 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hadmade saksija i sekultni i kaktusi

250 MKD

Sot 17:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан во Мичурин

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:58 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen ds3 1.6 benzin 2012god ITNOO

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:51
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

prodavam stan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:10 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 508 1.5hdi AutoMilano

19 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:04 Vetura  ·  Ford  ·  B-Max  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford B-max 1.0-ecoboost(101hp)*TITANIUM*14g.����

6 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 14:58 Shitore Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dukan vo TC Biser 1 kat so Golem Izlog

7 500 MKD / muaj

Sot 14:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Proizvodnja prodaja

550 EUR

Sot 13:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes Benz CLS 320CDI

10 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:46 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava kukja NASELBA LISICE NA ULICA BLAGOJA MUCETO 31A

160 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 11:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Megane 2 Sedan 1.9 dci

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov nevseluvan stan 73m2 so tri spalni sobi

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 10:56
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Станови за продажба во Аеродром (тел:071 600 275)

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava stan 62m2 Novo Lisice, 2 spalni

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:24 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ASTRA 1.6 2005 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.5 BLUEHDI SHINE 60.000km

11 200 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:42 Auto sallon Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Alfa Romeo Mito 1.3mjet AutoMilano

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:41 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Ateca 1.6tdi AutoMilano

16 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:40 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Kangoo 1.5dci AutoMilano

9 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes C180cdi AutoMilano

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes A180cdi AutoMilano

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto 1.4benzin/plin AutoMilano

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

18 550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 318d 2.0d AutoMilano

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

15 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat 500L 1.6jtd AutoMilano

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 150hp

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione