Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SCANIA 114/340 AUTOTRANSPORTER ZA 5 VOZILA EURO 3

11 500 EUR

Shitet nga: SCANIA 31 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SCANIA 114 / 340 KS EURO 3 MOTOR
Retarder
MK registracija
Originalen rezervar scania
Platforma SILVER za 5 vozila cela pocinkovana
Hidraulicna instalacija
Ispravna sostojba
Moznost za prodazba samo sasija ( Bez platforma )

Kuka za prikolka ( prikolkata e otkacena i rashodovana za delovi , kapacitet do 5 vozila , moznost za prodazba zaedno so kamionot ).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione