Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Pri 14:43
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Butel

Се издава наместен стан во Скопје Север

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:33
Linku:
Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Butel

Decka soba

35 000 MKD

15 Pri 22:48
Linku:
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Butel

BESO COMPANY Iskop


Sot 13:13
Linku:
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Imot na bulevar Slovenacka

Numri i dhomave: 7
Sot 10:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  BMW  ·  C 400 GT tripleblack  ·  Shkup  ·  Butel

Bmw c 400 GT Tripleblack-2021

Sot 10:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 308 1.5 bluehdi-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:38
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Butel

SE IZDAVA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 07:51
Linku:
Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Hemisko cistenje vozila i mebel

1 EUR

Sot 02:07 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A3 Sline

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES E KLASA W211 280CDI EVO V6 7GTRONIC REDIZAJN

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:56 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Butel

Parketarski uslugi

Dje 21:34
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup  ·  Butel

Seat Altea 2.0 tdi BKD DSG Automatik 2004 god

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Butel

Playstation otkup i cipuvanje

7 000 MKD

Dje 19:16 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava kukja vo Butel 2

Numri i dhomave: 6
Dje 17:59 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Butel

audi a5 dsg 8g

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Butel

VW TOURAN 1.6 TDI 7 SEDISTA

9 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава куќа во Бутел 2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 11:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

KTM 390 Adventure 2022 - 3000 km

6 500 EUR

Dje 11:17
Linku:
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Vikendica Vila so bazen za vashata proslava

200 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 10:50 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI Q5 3.0 TDI (239Ps) Automatik QUATRO S-LINE 2009‘’Go

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:37
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  ActiveHybrid X6  ·  Shkup  ·  Butel

Otkup na dzipovi avtomobili i kombinja

Dje 09:33 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Butel

Decka soba

35 000 MKD

22 Pri 22:44 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava masina

21 000 MKD

22 Pri 22:27 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kuka so deloven prostor na glavna ulica vo Radishani

371 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Pri 21:10 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X1 2.3d(204Ps) X-DRIVE "Automatik" Naj FULL OPREMA ����

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Butel

Opel Astra H 1.9CDTI "REDIZAJN" 2010 God 6-Brzinski Menjac

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 19:14 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 1.4 benzin

6 050 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 18:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Butel

Agolna garnitura

25 000 MKD Çmimi me zbritje

22 Pri 17:00 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 3008 BlueHDi 130ks Active Business AT8

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 13:51 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Butel

Audi Q3 2.0 tdi quattro

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 13:50 Vetura  ·  Fiat  ·  500X  ·  Shkup  ·  Butel

Fiat 500X 4X4 Automatic

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 11:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

SE PRODAVA KUKJA VO RADISHANI

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Pri 10:17 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Shkup  ·  Butel

PORSCHE CAYENNE 3.0d(245Ps) 2013 "PANORAMA" Naj FULL OPREMA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes ML 320 CDI 4-Matic 2008 Godina 7G Tronic Menjac ��

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes E 350 CDI 7G-Tronic "Avantgarde" Ekstra Socuvan

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 10:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 10:12 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Butel

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S-LINE 2005 Godina TOP SOSTOJBA

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Fiesta 1.5

8 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 21:39
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Butel

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione