Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 814

7 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gorgi 01 Shk 14:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Gorgi
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
MAN 18.430 D20 kiper pumpa stand klima 11 300 EUR
Bandazi 15 ki 5x108 FORD OPEL RENAULT 3 000 MKD
Volvo FH 420 -95 4 700 EUR
Prodavam kamion mercedes 814 godina na proizvodstvo 1997 registriran so zelen karton do juni 2016 so mnogu dobri gumi 90 % sanduk 6.2x2.4x2.5 i vo ODLICNA sostojba !!
Gorgi
Transport i prodazva na polovni tovarni vozila uvezeni od germanija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul niko FUndali broj 27 Tregoje në hartë
075427260
Leaflet
Gorgi
Zastava 650 KIPER 2 800 EUR
Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano 6 100 EUR
Audi A6 2.5 TDI FULL OPREMA -98 3 000 EUR
BMW 520 E60 -04 7 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione