Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hitachi Bager

Shitet nga: Bager 11 Dhj 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Hitachi EX75UR-3, godina na proizvodot 1999 novi gusenici 4 korpi pikamer-montaber 140 poteklo Shvajcaria
Leaflet
Në fillim