Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW KOMBE T2

Shitet nga: VW 09 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kupuvam Volkswagen kombe T2,kako na slikite vo bilo kakva sostojba.Od cela Makedonija.

078/870-721
Leaflet
Në fillim