Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektronska ploca za menjac za MAN itno

Shitet nga: Slagana 27 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Elektronska ploca za menjac TGA MAN 480 2004god....pumpa za kumplug......pumpa za visok pritisok za nafta......anlaser...i mn drugi delovi za poveke informacii javete se na telefon...ITNO!!!!!!!!!
Slagana
070987203
Leaflet
Në fillim