Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamiom Jelcz itno

Shitet nga: Никола 07 Gush 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Може и на делови
Никола
078/313-785
Leaflet
Në fillim