Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Makina të dëmtuara (për pjesë)

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina të dëmtuara (për pjesë) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 07:24 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup

Otkup na Sekakvi vozila

3 000 EUR

27 Mar 11:14 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Centar

Reno Campus

200 EUR

26 Mar 16:09 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tetovë

Polovni Gumi 205/55/16

12 000 MKD

18 Mar 08:00 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Delovi za toyota corolla verso

1 MKD

15 Mar 19:17 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Tetovë  ·  Bërvenicë

BMW PER PJESE

13 Mar 01:30 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Prilep

Polovni delovi za Lada Niva, Yugo ,101

4 500 MKD

17 Shk 20:45 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Centar

JAGUAR X TYPE Delovi 3.0 benzin

1 MKD

10 Shk 14:39 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Kumanovë

DELOVI MERCEDES SPRINTER

888 MKD

09 Shk 15:00 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Kumanovë

DELOVI VECTRA B DIZEL BENZIN

74 220 961 MKD

09 Shk 07:32 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VAKUMSKO IZVLEKUVANJE NA KOLI

10 EUR

06 Shk 15:15 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf vo delovi

06 Shk 15:13 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

VW Polo vo delovi

06 Shk 15:12 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup

Delovi za Audi

30 Jan 14:11 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Vinicë

Audi A4 B8 2.0 tdi 105kw delovi

1 MKD

30 Jan 07:41 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Vinicë

Audi A4 B8 2.0 tdi 105kw delovi

1 MKD

29 Jan 17:18 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Berovë

Land Rover Frelender

24 Jan 13:43 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Prilep

Alfa Romeo 147 1.9 jtd /2004

800 EUR

21 Jan 18:40 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Resnjë

delovi za Mercedes w202 i w210

500 MKD

07 Jan 20:28 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Sopisht

Citroen Berlingo 99

1 MKD

07 Jan 12:39 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OTKUP NA HAVARISANI I NEISPRAVNI VOZILA

5 000 EUR

04 Jan 21:46 Auto sallon Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Koçan

Audi A4. A5 NA delovi

123 EUR

17 Dhj 20:38 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Dellçevë

Mazda 5 2006 2.0 81kw 110ks

1 200 EUR

13 Dhj 16:25 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup

VW Polo Fox vo delovi

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione