Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Harley Davidson Chopper

11 000 EUR

Shitet nga: Nikola 04 Qer 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Chopper/Custom
1584cc. 70hp. 80 000km
Leaflet
Në fillim