Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baotian skuter

370 EUR

Shitet nga: Rufat 19 Pri 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Baotian
Motorot e vo odlicna sostojba pali vozi za poveke informaci javetese vo brojot 075820636 cenata ne e viksna
Leaflet
Në fillim