Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 21:06
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

АВТОКОМАНДА - ИЗДАВАМ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Pri 12:39
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A7 3.0 TDI QUATRO S LINE AUTOMATIK - NEUVEZUVAN

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 22:16
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavam kuka/ Продавам куќа

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Dje 22:07 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X6 X-DRIVE 3.0D M-PAKET | 2017

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 1.6 HDI | 2015GOD

9 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW F10 520D | 2012 GOD

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOLVO V40 D2 | 2013 GOD

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Firma ekonas bara kasierka

Dje 20:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Хиподром

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава стан во Хиподром

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава куќа во Бутел 2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 19:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава куќа во Ченто

1 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 19:00 Vetura  ·  Citroën  ·  AX  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PRODAVAM CITROËN

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava plac so kukja

Dje 17:42 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROËN BERLINGO 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:10 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava dukjan vo centar na selo Creshevo - Skopsko

1 MKD

Dje 14:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Renoviran stan od 55m2 vo Avtokomanda

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Mercedes C220 Neuvezuvan

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55
Линк
Makina për kamping  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kamp prikolka Hobby 2007

12 500 EUR

Dje 13:04 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

4-sobni stanovi vo Zelezara - 94m2 i parking

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cento 73m2 na plac 280m2 samostojna kuka

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Far za Audi Volkswagen Vw

Dje 11:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

TROSOBEN FUNKCIONALEN STAN VO AVTOKOMANDA

63 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 11:25 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava stan kaj Mercedes 58m2so 68m2 terasa,nov,vseliv

Numri i dhomave: 3
Dje 11:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava stan od 51m2 kaj Triangla - Madzari

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:27 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:12 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan vo Cento

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 08:53 Vetura  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kupuvam koli koi ne vi se potrebni

Dje 08:38
Линк
Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavat Masini ( pecenje,melenje,pakuvanje) ✅

1 EUR

Dje 08:37 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavat Masini .... ( pecenje,melenje,pakuvanje) ✅

1 EUR

Dje 07:38 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Кутии за храна, Kutii za hrana

3 MKD

Dje 06:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 00:33 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ЕКСКЛУЗИВЕН СТАН ДОСТАПЕН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО EAST GATE LIVING

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione